Tepelné čerpadlá DC Inverter B-HEAT

Ponúkame efektívne vykurovacie systémy od firmy WENTOR, ktoré navyše umožňujú využitie obnoviteľných zdrojov energie. Novinkou v našej ponuke sú tepelné čerpadlá B-HEAT.

Tepelné čerpadlá využívajú energiu zo vzduchu, vďaka čomu znižujú spotrebu fosílnych palív a šetria škodlivé emisie oxidu uhličitého.

Tepelné čerpadlá B-HEAT sú monoblokové jednotky. Sú ideálne ako vykurovací alebo vykurovací a chladiaci systém pre novostavby alebo modernizované domy. Zariadenia B-HEAT je možné použiť v spojení s fotovoltaickou inštaláciou, kotlom na pelety alebo plynovým kotlom.

V monoblokových jednotkách je celý chladiaci systém umiestnený vo vonkajšej jednotke, čo znamená, že nie je potrebné inštalovať vnútornú jednotku doma, stačí vám ovládač.

Ekologické chladivo R32

Je to plyn skvapalnený pod tlakom, patriaci do skupiny homogénnych činidiel. Primárne sa používa ako chladivo v tepelných čerpadlách novej generácie. V porovnaní s inými je jednoduchšie získať alternatívu.

Chladivo R32 je šetrné k životnému prostrediu, pretože potenciál globálneho otepľovania (GWP) je takmer trikrát nižší ako u chladiva R410A. R32 je približne o 15 % účinnejší ako R410A.