Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/0/e/0efde680-0813-4dc2-8ac1-5e6fd92260c7/svetenergii.sk/web/wp-includes/media.php on line 1204

ORCA

Značka ORCA zaoberajúca sa výrobou a distribúciou tepelných čerpadiel pochádza zo Slovinska. Ich produkty sú vyrábané z najkvalitnejších materiálov a úspešne sa predávajú na Európskom trhu, najmä však v Rakúsku, Nemecku, Španielsku a Anglicku. Momentálne prichádzajú na slovenský trh a ich najväčšou devízou je kvalita a cena.

Produkt

Tepelné čerpadlá ORCA sú vhodné pre celoročné vykurovanie domov a zároveň aj na ohrev teplej úžitkovej vody (TÚV). Toto zariadenie funguje ako tepelné čerpadlo až do teploty -15°C, čiže v našich podmienkach nepotrebuje záložný zdroj. V prípade, že teplota klesne pod -15°C, ORCA má v sebe už zabudovaný záložný zdroj.
Ide o tzv. SPLIT tepelné čerpadlo, čo znamená, že produkt disponuje vonkajšou jednotkou a vnútornou jednotkou. Vnútorná jednotka má v sebe ovládanie a doskový výmenník. Vďaka tomuto zapojeniu, nie je potrebné mať v kúrení napustenú nemrznúcu zmes.
Ako vonkajšia jednotka sa používa Mitsubishi Zubadan, čo je jedna z najkvalitnejších vonkajších jednotiek. Vnútorná jednotka má zabudovaný dotykový panel, ktorý je pripojený na internet a je ho možné ovládať cez smartfón, alebo počítač.

Regulácia Vášho domu z pohodlia gauča, kancelárie alebo z pláže.

Viete, že prídete skôr domov z práce? Rozhodne nechcete prísť do nevykúreného, alebo prehriateho domu. Vyspelá regulácia, ktorá využíva Cloud, Vám umožní zmeniť nastavenia na Vašom Orca tepelnom čerpadle pomocou počítača, tabletu, alebo Vašeho smartfóne. Jednoduché a intuitívne užívateľské rozhranie Vám zaberie iba malú chvíľu na to, aby ste ho úplne zvládli. Pre dodatočnú jednoduchosť, sa na každom zariadení nachádza dotykový farebný displej, na ktorom sú identické informácie a ovládanie ako na Vašej aplikácií. To znamená, že si nemusíte osvojovať ďalší systém.“

Chcete vedieť koľko vás to bude stáť?

Zobraziť cenu

ORCA mono jednotky ceny už od €7 300 s DPH. Štátna podpora pre ORCA tepelné čerpadlá až €3 700. ORCA jednotky pre ohrev TÚV ceny už od €1 600 s DPH.

Kontaktujte nás pre viac informaćií

Chcem vediet viac.
– HLAVNÁ VÝHODA ORCA TEPELNÝCH ČERPADIEL JE SAMOSTATNOSŤ A DRUHOTNÝ OHREV UŽ ZABUDOVANÝ V ZARIADENÍ
– ORCA TEPELNÉ ČERPADLÁ SÚ VYRÁBANÉ Z NAJKVALITNEJŠÍCH MATERIÁLOV
– VHODNÉ PRE CELOROČNÉ VYKUROVANIE DOMOV A ZÁROVEŇ AJ NA OHREV TEPLEJ ÚŽITKOVEJ VODY (TÚV)
– MINIMÁLNE NÁROKY NA ÚDRŽBU
– RÝCHLOSŤ INŠTALÁCIE, MAXIMÁLNE 3 DNI
– JE TO SPLIT TEPELNÉ ČERPADLO
– PRODUKT DISPONUJE VONKAJŠOU JEDNOTKOU A VNÚTORNOU JEDNOTKOU
– SCHVÁLENÉ AGENTÚROU SIEA AKO TEPELNÉ ČERPADLO, KTORÉ VYHOVUJE KRITÉRIÁM PRE ŠTÁTNU DOTÁCIU

Tepelné čerpadlo ORCA funguje do teploty -15°C. Pri -15°C stále funguje ako tepelné čerpadlo na 100%, vďaka vstrekovaniu chladiva pod tlakom priamo do kompresoru. Je to niečo podobné, ako priame vstrekovanie pri motoroch v autách. Ostatné tepelné čerpadlá bez takéhoto systému nedokážu fungovať na 100% výkon. Toto všetko znamená, že ak si nainštalujeme tepelné čerpadlo v našich klimatických podmienkach, je nevyhnutné mať druhý systém na vykurovanie, ktorý zaskočí tepelné čerpadlo v prípade nižších teplôt. Je potrebné aby sa tieto dva systémy prepojili a musia mať nadradené ovládanie, ktoré bude určovať ktorý systém kedy pôjde. ORCA tepelné čerpadlo dokáže ísť samé počas celého roku a ak by sa stalo, že vonkajšia teplota klesne pod -15°C, zapnú sa elektrické špirály, ktoré sú súčasťou zariadenia, takže celé ovládanie a prepájanie systémov odpadne, keďže je to už všetko v jednom zariadení. To je hlavná výhoda ORCA tepelných čerpadiel, samostatnosť a druhotný ohrev už zabudovaný v zariadení.
Druhá výhoda je rýchlosť inštalácie. Na inštaláciu zariadenia potrebujeme najviac tri dni. Je potrebné umiestniť vonkajšiu jednotku, zabezpečiť jej pevnú pôdu a odtok kondenzu. Vnútorná jednotka sa zavesí na stenu, alebo v prípade že si zákazník objednal jednotku so zabudovaným ohrevom vody, jednotku iba umiestnime na ľubovoľné miesto. Vnútorná jednotka nemá žiadnu hlučnosť, takže ju pokojne môžeme umiestniť do kuchyne. Toto zariadenie je schválené agentúrou SIEA ako tepelné čerpadlo, ktoré vyhovuje kritériám pre dotáciu. Znamená to, že má väčšie COP pri A2/W35 ako 3,3 podľa EN 14511.

ORCA TUV

V prípade otázok, nás neváhajte kontaktovať.
Naši kolegovia vám ochotne pomôžu a všetko potrebné vysvetlia.


Vaše meno (povinné)
Váš Email (povinne)

Predmet

Vaša správa