Myslíme na komfort vášho bývania

História spoločnosti

Svet Energií

Svet Energií bola založená v roku 2012 ako divízia spoločnosti I.MAR. Zaoberá sa distribúciou a montážou termodynamických solárnych systémov a tepelných čerpadiel od spoločnosti ENERGIE a ORCA. Našou úlohou a cieľom je prinášať na slovenský trh nové technológie, ktoré zvyšujú komfort bývania a žitia a výrazne znižujú náklady. Našim klientom prinášame vďaka energiám z obnoviteľných zdrojov výhodné riešenia, ktoré z dlhodobého hľadiska výrazne šetria a zhodnocujú ich peniaze.

Spoločnosť I.MAR začala písať svoju históriu v roku 2003 a jej činnosť je zameraná na obnovu bytových domov a výmenu stavebných otvorov. V roku 2010 úspešne rozšírila portfólio svojich služieb a produktov, vďaka ktorým dnes poskytuje komplexnú obnovu bytových domov doslova od podlahy až po strechu.


Prečo si vybrať Svet energií?

SPOĽAHLIVÁ ZNAČKA

Sme exkluzívnym dodávateľom termodynamických panelov a tepelných čerpadiel značky ENERGIE a ORCA. Spoločnosť ENERGIE vlastní patent na tieto produkty a je svetový líder vo výrobe termodynamických solárnych panelov. ENERGIE sa predáva vo viac ako 29 krajinách na štyroch kontinentoch. Tepelné čerpadlá značky ORCA sú zas vhodné pre celoročné vykurovanie domov a zároveň aj na ohrev teplej úžitkovej vody (TÚV).

VYSOKÁ ÚSPORA

Nová generácia solárnych panelov neobsahuje sklo ani iný krehký materiál. Okrem nízkej hmotnosti (8 kg) sú vysoko odolné voči poveternostným podmienkam, vďaka čomu má systém vysokú životnosť viac ako 15 rokov. Tepelné čerpadlá fungujú až do teploty -15°C, čiže v našich podmienkach nepotrebujete záložný zdroj. Ak teplota klesne pod -15°C, tepelné čerpadlá ORCA majú v sebe zabudovaný záložný zdroj, ktorý zabezpečí plynulý chod.

PRISPôSOBIVÁ INŠTALÁCIA

Termodynamický panel, môže byť inštalovaný na strechách, rovných povrchoch alebo fasádach. Autorizovaná inštalácia systému na teplú úžitkovú vodu trvá jeden, až dva dni, takže obmedzenie dodávky je zminimalizované na krátku dobu. Pri tepelných čerpadlách je inštalácia rovnako rýchla, trvá najviac tri dni. Je potrebné umiestniť vonkajšiu a vnútornú jednotku, ktorá sa zavesí na stenu. Jednotka so zabudovaným ohrevom vody sa umiestni na ľubovoľné miesto.

VYBAVÍME DOTÁCIU ZA VÁS

Naša firma Vám ponúka pomoc pri čerpaní podpory od štátu. Viac informácií Vám poskytneme na požiadanie. Dostanete od nás cenovú ponuku, ktorá bude zahŕňať všetky práce okolo inštalácie. Je dôležité zdôrazniť, že niektoré konkurenčné ponuky nezahŕňajú všetky potrebné úkony, ako napríklad prestupy cez obvodový múr, pripojenie na existujúci vykurovací systém, atď… Preto je dôležité, aby ste si preštudovali každú cenovú ponuku a každé zariadenie.


Certifikáty

 

V prípade otázok, nás neváhajte kontaktovať. Naši kolegovia vám ochotne pomôžu a všetko potrebné vysvetlia.


Vaše meno (povinné)
Váš Email (povinne)

Predmet

Vaša správa