Myslíme na komfort vášho bývania

História spoločnosti

Svet Energií

Svet Energií bola založená v roku 2012 ako divízia spoločnosti I.MAR a od roku 2023 ju prevádzkuje firma WENTOR SK/CZ s.r.o . Zaoberá sa distribúciou a montážou tepelných čerpadiel od spoločnosti MITSHUBISHI, ORCA a B-HEAT. Našou úlohou a cieľom je prinášať na slovenský trh nové technológie, ktoré zvyšujú komfort bývania a žitia a výrazne znižujú náklady. Našim klientom prinášame vďaka energiám z obnoviteľných zdrojov výhodné riešenia, ktoré z dlhodobého hľadiska výrazne šetria a zhodnocujú ich peniaze.

Spoločnosť Wentor bola založená v roku 2002 a počas niekoľkých rokov sa stala popredným hráčom na poľskom trhu s peletovými kotlami, krbovými kachľami a vložkami. V súčasnosti spolupracujeme s viac ako 600 spoločnosťami z Poľska a Európy. Od roku 2020 pôsobí na Slovenskom a Českom trhu a výhradný dodávateľ značiek MCZ, CADEL, KOZLUSAN, KEPO.


Prečo si vybrať Svet energií?

SPOĽAHLIVÁ ZNAČKA

Naše 20 ročné skúsenosti využívame pri výbere značiek a dodávateľov aby sme našim klientom vedeli ponúknuť spoľahlivé spotrebiče s nízkou spotrebou. Vďaka týmto faktorom je naša spoločnosť známa a rešpektovaná na Slovensko, Poľskom a Českom trhu.
Zariadenia, ktoré inštalujú naši preškolení technici nie len dodávame ale poskytujeme záručný a pozáručný servis.

VYSOKÁ ÚSPORA

V dnešnej dobe je dôležité nielen ušetriť peniaze, ale aj urobiť niečo pre životné prostredie. Výber správnej technológie na vykurovanie domu môže byť rozhodujúci pre dosiahnutie týchto cieľov. Inštaláciou tepelných čerpadiel a peletových kotlov môžete dosiahnuť vysokú úsporu a zároveň prispieť k ochrane životného prostredia. Ak sa chystáte na rekonštrukciu kúrenia, zvážte možnosti tepelných čerpadiel a peletových kotlov. Vysoká úspora nie je len o peniazoch, ale aj o udržateľnom životnom štýle.

PRISPôSOBIVÁ INŠTALÁCIA

Pri výbere vhodného zdroja tepla pre Váš dom Vám pomôžeme a prispôsobíme ho Vašim potrebám. Naša ponuka je dosť široká aby sme vedeli ponúknuť vhodné zariadenie pre starý alebo nový dom, v meste alebo na vidieku, pre radiátory alebo podlahové kúrenie. Inštalujeme aj hybridné systémy kúrenia, ktoré pozostávajú z viacerých zdrojov aby ste si mohli zvoliť čím budete kúriť.

VYBAVÍME DOTÁCIU ZA VÁS

Naša firma Vám ponúka pomoc pri čerpaní podpory od štátu. Viac informácií Vám poskytneme na požiadanie. Dostanete od nás cenovú ponuku, ktorá bude zahŕňať všetky práce okolo inštalácie. Je dôležité zdôrazniť, že niektoré konkurenčné ponuky nezahŕňajú všetky potrebné úkony, ako napríklad prestupy cez obvodový múr, pripojenie na existujúci vykurovací systém, atď… Preto je dôležité, aby ste si preštudovali každú cenovú ponuku a každé zariadenie.


Certifikáty

 

V prípade otázok, nás neváhajte kontaktovať. Naši kolegovia vám ochotne pomôžu a všetko potrebné vysvetlia.


Vaše meno (povinné)
Váš Email (povinne)

Predmet

Vaša správa